argivit nedir

ARGİVİT NEDİR?

Minareller ve vitaminler ile zenginleştirilmiş olan Argivit Ailesi ürünleri nedir ve işlevleri nelerdir birlikte inceleyelim.

Çocuklarda iştah artırma, boy uzamasına destek, sağlıklı bir gelişim süreci yaşanması için geliştirilmiş ürünlerdir. İçeriğinde birçok farklı vitamin (A vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini, B3 vitamini, B5 vitamini, B6 vitamini, B11 vitamini, B12 vitamini, C vitamini, D vitamini, E vitamini, H vitamini ve L-arginin) ve mineral (Çinko, Selenyum, Manganez, Krom, Molibden, İyot ve Bakır) kombinasyonu içeren bir gıda takviyesidir.

ARGİVİT FOCUS VE ARGİVİT ŞURUP NEDİR?

Argivit Şurup nedir?  Zengin vitamin ve mineral kombinasyonu yelpazesiyle vücuttaki eksiklikleri tamamlarken, Argivit Focus bu kombinasyona ilaveten bünyesinde bulunan Fosfotidilserin ile zihinsel kapasiteyi arttırıcı bir destek sağlar. Beyin kortexinin %15lik bölümünü oluşturan bu lipit hafıza ve beyin işlevleri için elzemdir.

ARGİVİT TABLET

Bir diğer gıda takviyesi olan Argivit Ailesi elemanımız ise karşınıza tablet formla çıkmış bulunmakta. İçeriğindeki başlıca maddeler; L-Arginin, Kalsiyum, Ginko Biloba, Magnezyum, Vitamin C, Fosfotidilserin, Camellia Sinensis, Sarı Kantaron, Resveretrol, Vitamin B1 (Tiamin), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B3 (Niasin), Vitamin B5 (Pantotenik Asit), Vitamin B6 (Pridoksin), Metilkobalamin (Vitamin B12’nin aktif formu), Çinko, Vitamin E, Mangan, Bakır, Vitamin A, İyot, Folik Asit, Biotin, Selenyum(L-Seleometionin), Krom, Molibden, Vitamin D şeklindedir.

İçeriğindeki Camelia Sinensis ile kilo kontrolü sağlarken, Fosfotidilserin ve Metilkobalamin ile dikkat eksikliğinin giderilmesinde en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır.

Çocuklarınız için güvenli destek alabileceğiniz bu ürünler hakkında detaylı bilgileri hekimlerinizden de öğrenebilirsiniz

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir