Kurumsal

Hakkımızda

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Murat Doğan tarafından 2012 yılında kurulmuş olan Hekim® İlaç, faaliyete geçtiği tarihten itibaren yapılan yatırımlar ve önem verilen Ar-Ge çalışmaları neticesinde sektörün önde gelen firmalarından birisi olarak ülkemize hizmet etmektedir. 

Patentli hammadde içerikleri ve kaliteli üretim esasına dayalı “Argivit®” markası bünyesinde çocuk ve yetişkinlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli ürünleriyle birlikte farklı markalarının da bulunduğu geniş ürün yelpazesine sahiptir.  

Hekim® İlaç, ülkemizde yaptığı öncü atılımlarıyla ve hekimlerimize, eczacılarımıza ve tüketicilerimize sunduğu hizmetleriyle büyüyerek ilerlemesinin yanı sıra birçok ülkeye yaptığı ihracatlarla da uluslararası alanda başarı göstermektedir. 

Tüm faaliyetlerimizi, iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi etik kurallar çerçevesinde yürütmenin ve kalite anlayışımızın yalnızca ürettiklerimizde değil yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe var olması gerektiği hassasiyetindeyiz. 

Tüketici memnuniyetinin önemi, çevreye saygı ve yeniliklere açık olmanın bilinciyle halkımıza hizmet etmenin gururunu yaşamaktayız.

Hekim İlaç olarak, cesur ve öncü girişimlerimizle, halk sağlığı ve yaşam kalitesini artırmak için tutkuyla çalışmaya ve yenilikçi ürünlerimizi halkımızın hizmetine sunmaya devam edeceğiz. 

Saygılarımızla,