HAKKIMIZDA

Hekim İlaç, 2012 yılında başlattığı faaliyetlerini bugün yoğun bir şekilde devam ettirmektedir. Ürün yelpazesinde, reçetesiz satılan ürünleri bulunduran Hekim İlaç, Türkiye’nin bir çok ilinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hekim İlaç, tüm ürün yelpazesinde kaliteyi önplanda tutan, ürünlerini mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmiş, çevreye saygı bilinci ile faaliyetlerini sürdüren, değişime açık, güvenilir, müşteri memnuniyetini ve tıbbi etiği ön planda tutan, insan sağlığına katkıda bulunmayı temel amaç edinmektir.

 

Vizyonumuz

Türk ilaç sanayisinde lider ve uluslararası bir marka olmak için; yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz, cesur ve öncü girişimlerimizle, dokunduğumuz hayatları ve dünyayı iyileştirmek için tutkuyla çalışırız. Hekim İlaç olarak.

 

Değerlerimiz

Tüm faaliyetlerimizi, iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi etik kurallar çerçevesinde yürütmek. Kalite anlayışımızın yalnızca ürettiklerimizde değil yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe var olduğuna inanırız.