Hakkımızda

Hekim İlaç, 2012 yılında başlattığı faaliyetlerini bugün yoğun bir şekilde devam ettirmektedir. Ürün yelpazesinde, reçetesiz satılan ürünleri bulunduran Hekim İlaç, Türkiye’nin bir çok ilinde çalışmalarına devam etmektedir. Hekim İlaç, tüm ürün yelpazesinde kaliteyi ön planda tutan , ürünlerini mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.


Türk ilaç sanayisinde lider ve uluslararası bir marka olmak için; yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz, cesur ve öncü girişimlerimizle, dokunduğumuz hayatları ve dünyayı iyileştirmek için tutkuyla çalışırız.

Tüm faaliyetlerimizi, iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi etik kurallar çerçevesinde yürütmek. Kalite anlayışımızın yalnızca ürettiklerimizde değil yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe var olduğuna inanırız.

Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmiş, çevreye saygı bilinci ile faaliyetlerini sürdüren, değişime açık, güvenilir, müşteri memnuniyetini ve tıbbi etiği ön planda tutan, insan sağlığına katkıda bulunmayı temel amaç edinmektir.

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.