Preflat sindirim

Preflat kapsül, probiyotik mikroorganizmalar içermektedir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Domuz kaynaklı ürünler geliştiren rakiplerden farklı olarak vegan bir üründür.

İçeriğinde Amilaz, Proteaz ve Lipaz gibi sindirim enzimleri bulunmaktadır.

Preflat Sindirime Nasıl Yardımcı Olur?

1 Adet kapsülde bulunan enzim gramajları üzerinden Preflat için bir değerlendirme yapalım:

-110 mg Amilaz;  Amilaz vücutta büyük çoğunluğu pankreas tarafından sentezlenen, bir kısmı ise ağızdaki tükürük bezlerinde oluşturulan bir sindirim enzimidir. Protein yapılı olan Amilaz enzimi, vücuda alınan ve sindirim gerektiren ögelerin ince bağırsakta sindirilmesini sağlar. Amilaz enzimi daha çok karbonhidratların sindiriminden sorumludur.

Bazı kan testleri sonucunda, kanda eksik amilaz veya fazla amilaz görülmesi durumu bir hastalık başlangıcı ile ilgili olabilir.

-60 mg Proteaz; Proteaz, proteinlerin parçalanmasından sorumlu enzim grubudur. Hücrede protein sentezi ve yıkımını, hücresel bileşenlerin ihtiyaç duyduğu iç dengeyi sağlar.

-20 mg Lipaz; Lipaz, yağların yapı taşlarına kadar ayrılmasına ve vücutta kullanılabilecek hale getirilmesinde sorumlu enzimdir. Yağları, trigliserid formundan yağ asitleri ve gliserol formuna dönüştürerek emilimini sağlar.

-Probiyotik mikroorganizmalar, vücudumuz için iyi bakteriler veya yararlı bakteriler olarak adlandırılırlar. Bağırsakların uzun yıllar sağlıklı kalması için önemli olan bakteri sınıfıdır.

Preflat kullanım önerisi olarak günde 3 kapsülün, yeterli miktarda su ile birlikte yemek öncesi veya sonrasında tüketilmesi şeklindedir. Ürünün Helal Sertifikası mevcuttur. Her bir kutu 30 Kapsül içerir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir