Okullar zorunlu tatil oldu ama virüsler tatil yapmaz! Betamega, sık enfeksiyon geçirenlerde koruyuculuk, enfeksiyon iyileşmesine katkı veya bağışıklığı düşük kişilerde enfeksiyon oluşumunu önleyici olarak tercih edilmektedirler.

Ülkemizde de vakaların görülmeye başlandığı Corona Virüs‘ e karşı çocuklarımızı korumak için neler yapıyoruz? El temizliği ve genel hijyene dikkat edilmesi en önemlisi, sağlıklı beslenme ve uyku düzenine de çok dikkat edilmelidir. Bunun yanında çocuğumuzun bağışıklık sistemini güçlendirmeye de önem vermeliyiz.

Virüslere karşı çocuklarımızın bağışıklık sistemi için daha fazla önlem almamız gerektiği bir dönemdeyiz. Yeterince araştırma yapıp takviye ürünler kullanmanın avantaj sağlayacağı bu süreçte çocukları koruma altına almakta fayda var. Bizim önerdiğimiz takviyelerden biri ise Betamega, peki neler içerir ne işe yarar şeklinde merak ettiğiniz şeyler var ise yazının devamında ürünün içeriği de sizin ile paylaşacağız.

Betamega Şurup; C vitamini, Propolis, Selenyum, Karamürver Ekstratı, Beta Glukan ve Çinko’dan oluşan zengin içeriğiyle çocuklarınızın bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur. Bağışıklığı güçlenen bireylerin herhangi bir hastalık riskinde dahi normal bireylere göre çok daha güçlü savunma mekanizmalarına sahip olduğu gerçeğini düşünerek iç rahatlığı ile çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Uzmanların önerdiği bir destekleyici olan ürün için doktorunuza da danışabilirsiniz. Kullanım önerisi ortalama olarak günde 2 ölçek kadardır.

Çocuklarının her zaman yanında olan siz ailelerin en büyük destekçileri Hekim İlaç ailesi yanınızda.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir